Strony Internetowe, eSklepy, Adwords – Daj się zobaczyć- marketing internetowy

Kampanie reklamowe AdWords - najlepsza forma reklamy w Internecie

Dane wykazują, że z wyszukiwarki Google korzysta już ok. 97% polskich internautów. Istotne jest więc, by Twoja strona ukazywała się na szczycie listy wyszukiwarki. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu programu reklamowego Google AdWords! Dodatkowym sposobem jest promowanie swoich produktów i usług w sieci partnerskiej Google, która obejmuje ponad 2 miliony witryn. Dobrze zoptymalizowana kampania reklamowa AdWords, zdefiniowana pod cel i rodzaj działalności oraz dopasowana do budżetu, pozwoli w szybki sposób zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej. Nawet, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z własną stroną lub e-sklepem!

Google AdWords to oficjalny program reklamowy firmy Google. Działa w modelu „Pay Per Click”, czyli „płatność za kliknięcie”. Oznacza to, że samo wyświetlenie Twojej reklamy nie wygeneruje kosztów, a dopiero moment, gdy użytkownik wejdzie w interakcje, np. skieruje się na Twoją stronę internetową, do konkretnego produktu, czy wyświetli kontakt do Ciebie. 

Aby zwiększyć konwersję, czyli stosunek wejść w reklamę do jej wyświetleń oraz uniknąć niepotrzebnych kliknięć osób, które nie są tak naprawdę zainteresowane naszą ofertą należy taką reklamę dobrze przygotować. Google pozwala na zawężanie listy odbiorców – można określić m.in. ich wiek, płeć, lokalizację, język, czy nawet godziny wyświetlania. 

Zamów kampanie Google Ads

Jakie korzyści daje Google AdWords?

Personalizacja

Dzięki możliwości wysokiej personalizacji Twoich reklam możesz dotrzeć do konkretnej grupy klientów. To natomiast zwiększa ilość potencjalnych klientów, którzy rzeczywiście są zainteresowani Twoimi produktami. Google AdWords pozwala również wykorzystać różne kanały informacyjne. Wszystko to znacząco podwyższa skuteczność Twojej kampanii reklamowej i po niedługim czasie odczujesz wyraźny wzrost odwiedzin na stronie, co powinno przełożyć się na wyższe zyski.

Zarabiasz natychmiast

Reklamy Google AdWords pozwalają na szybsze dotarcie do klientów. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla stron, które odwiedza niewielu użytkowników, bądź dopiero zaczynają istnieć w Internecie. Już od pierwszego dnia kampania sprowadza na Twoją witrynę nowe osoby, które mogą być zainteresowane zakupem Twojego produktu czy usługi.

Płacisz tylko za kliknięcia

Rozliczasz się wyłącznie za efekty! CPC, czyli płatność za kliknięcie to najbardziej korzystna forma rozliczeń. W modelu tym opłata pobierana jest wyłącznie w momencie kiedy użytkownicy przejdą na Twoją stronę. Daje to bardzo dużą elastyczność przy planowaniu budżetu reklamowego.

Wszystkie urządzenia

Ze swoją reklamą docierasz do wszystkich użytkowników korzystających z wyszukiwarek Google bądź odwiedzających sieć partnerów firmy Google. Dzięki temu, że tworzymy reklamy responsywne (czyli dopasowane do różnych urządzeń) pojawiają się one zarówno na komputerach, jak i tabletach czy smartphonach.

Konkretna lokalizacja

To Ty wybierasz lokalizację! Możliwe jest reklamowanie się w całej Polsce, jeśli prowadzisz sklep internetowy, lub lokalnie, jeśli prowadzisz lokalny biznes. Wyświetlanie się reklam zawęzimy 

do określonego obszaru – okolicy, miasta czy województwa. 

Raporty

Masz ciągłą kontrolę nad naszą pracą przy kampanii reklamowej. Na początku współpracy ustalamy, co jaki czas chcesz otrzymywać raporty z dotychczasowymi wynikami, i my je do Ciebie dostarczamy. Zawierają one informacje o ilości osób, które zobaczyły Twoją reklamę, o kwocie, jaką płacisz za każdorazowe kliknięcie w nią i liczbę osób, które przeszło dzięki niej na Twoją stronę internetową.

Zaufali nam:

Co otrzymasz zamawiając u nas kampanię reklamową Google AdWords?

Personalizacja

 • Wspólnie ustalany budżet i cele kampanii AdWords, co pomoże w idealnym zoptymalizowaniu reklamy i uzyskaniu najlepszych efektów

 • Gotową, stworzoną przez nas strukturę kampanii i grup reklam

 • Ustawienia dodatkowe – harmonogram, pomiary, lokalizacje itp.

 • Gotową, przygotowaną przez nas reklamę ze specjalnie dobranymi słowami kluczowowymi

 • Bieżącą optymalizację reklamy, dopasowaną do obecnej chwili 

 • Regularne raporty z prowadzonych działań

 • Wiele opcji do wyboru: remarketing, reklamy tekstowe lub graficzne
  Telefon

  +48 693 241 273

  EMAIL

  mateusz@dajsiezobaczyc.pl

  Zadzwoń