Strony Internetowe, eSklepy, Adwords – Daj się zobaczyć- marketing internetowy

Kampanie AdWords Pabianice, Bełchatów, Łódź, Łask

Kampanie AdWords - najlepsza forma reklamy w Internecie

Z  wyszukiwarki Google korzysta ok. 97% polskich internautów i dzięki programowi reklamowemu AdWords możliwe jest zaistnienie na samym szczycie listy wyszukiwania. Ponadto sieć partnerska tej firmy obejmuje ponad 2 mln witryn, na których również można promować swoje produkty i usługi. Dobrze zoptymalizowana kampania Google AdWords odpowiednio dopasowana do posiadanego budżetu, zdefiniowanych celów oraz rodzaju działalności pozwala w szybki sposób zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej i to nawet w sytuacji kiedy dopiero zaczynasz!

Google AdWords to oficjalny program reklamowy firmy Google. Działa w modelu pay per click, czyli samo wyświetlenie naszej reklamy nie generuje kosztów. Dzieje się to tylko, gdy wejdziemy w interakcje z użytkownikiem np. zadzwoni do nas bądź skierujemy go na naszą stronę internetową czy do konkretnego produktu.

Aby zwiększyć konwersję, czyli stosunek wejść w reklamę do jej wyświetleń oraz uniknąć kliknięć osób, które nie są zainteresowane naszą ofertą Google pozwala nam na zawężanie listy osób, którym przekaz jest wyświetlany. Możemy określić między innymi wiek, płeć, lokalizację, język czy godziny wyświetlania.

adwords dajsiezobaczyc2
Zamów kampanię AdWords

Jakie korzyści daje Google AdWords?

Personalizacja

Dzięki wysokiej personalizacji Twoich reklam możesz dotrzeć do konkretnej grupy klientów. Google AdWords pozwala również wykorzystać różne kanały informacyjne. Wszystko to znacząco podwyższa skuteczność Twojej kampanii reklamowej i po niedługim czasie odczujesz wyraźny wzrost odwiedzin na stronie co powinno przełożyć się na wyższe zyski.

Zarabiasz natychmiast

Reklamy Google AdWords pozwalają na szybsze dotarcie do klientów. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla stron, które odwiedza niewielu użytkowników, bądź dopiero zaczynają istnieć w Internecie. Już od pierwszego dnia kampania sprowadza na Twoją witrynę nowe osoby, które mogą być zainteresowane zakupem Twojego produktu czy usługi.

Płacisz tylko za kliknięcia

Rozliczasz się wyłącznie za efekty! CPC, czyli płatność za kliknięcie to najbardziej korzystna forma rozliczeń. W modelu tym opłata pobierana jest wyłącznie w momencie kiedy użytkownicy przejdą na Twoją stronę. Daje to bardzo dużą elastyczność przy planowaniu budżetu reklamowego.

Wszystkie urządzenia

Ze swoją reklamą docierasz do wszystkich użytkowników korzystających z wyszukiwarek Google bądź odwiedzających sieć ich partnerów. Dzięki temu, że tworzę reklamy responsywne pojawiają się one zarówno na komputerach jak i tabletach czy smartfonach.

Konkretna lokalizacja

To Ty wybierasz lokalizację! Możliwe jest reklamowanie się w całej Polsce, ale jeśli prowadzisz lokalny biznes zawężę możliwość wyświetlania się reklam do określonego obszaru np. miasta, okolicy czy województwa.

Raporty

Masz ciągłą kontrolę nad moją pracą. Co określony z góry czas przesyłam Ci raporty z dotychczasowych wyników. Zawierają one ilość osób, które zobaczyło Twoją reklamę, cenę jaką płacisz za każde jej kliknięcie i liczbę osób, które przeszło dzięki niej na Twoją stronę internetową.

Ile kosztuje kampania AdWords? - Cennik

 • Pakiet BASIC plan półroczny
 • od300 PLN
 • Reklama w sieci wyszukiwania
 • Reklama w sieci reklamowej
 • PAKIET PRO plan półroczny
 • od350 PLN
 • Reklama w sieci wyszukiwania
 • Reklama w sieci reklamowej
 • Remarketing
 • Reklama produktowa

AdWords - dostępne narzędzia

 1. 1
  Reklamy tekstowe w wyszukiwarce

  Pojawiają się w momencie, w którym użytkownik wprowadzi zapytanie na konkretne ustalone wcześniej. Powoduje to sytuacje, w której zamiast narzucać się ze swoim przekazem przypadkowym osobom pomagasz ludziom w rozwiązaniu ich problemów

 2. 2
  Reklama graficzna w sieci partnerskiej Google

  Wyświetlają się w postaci boksów na stronach partnerów Google np. blogach, portalach informacyjnych czy aplikacjach mobilnych. Mamy możliwość na wybranie witryn, które są poświęcone np. danej branży i wiele innych. Sieć reklamowa obejmuje również serwis Youtube

 3. 3
  Remarketing

  Jeśli, któryś z użytkowników trafi na Twoją stronę internetową to nie dasz mu o sobie zapomnieć. Spersonalizowana reklama będzie  podążać za nim i pojawiać się na kolejnych stronach partnerów Google, które odwiedzi

 4. 4
  Reklama produktowa / reklama zakupowa

  Rodzaj reklamy graficznej pokazującej zdjęcie wybranego produktu wraz z nazwą, ceną i linkiem prowadzącym do Twojego sklepu. Forma ta szczególnie polecana jest dla sklepów internetowych

Co dostaniesz za swoje pieniądze?

Zamów kampanię AdWords
  Telefon

  +48 693 241 273

  EMAIL

  mateusz@dajsiezobaczyc.pl

  Zadzwoń