Strony Internetowe, eSklepy, Adwords – Daj się zobaczyć- marketing internetowy

Dlaczego powinieneś mieć własną Stronę Internetową?

Obecnie panuje silne przekonanie, że jeśli „czegoś nie ma w Google, to nie istnieje”. Czy chciałbyś, by właśnie w ten sposób postrzegana była Twoja działalność? Oczywiście, że nie, i właśnie dlatego potrzebujesz kogoś, kto stworzy Twoją własną stronę internetową. Własna strona przynosi szereg korzyści jako internetowa wizytówka. Strona stanie się wizerunkiem firmy, prezentując jej możliwości i zakres usług. Własna strona internetowa to również dodatkowa forma kontaktu – najszybsza i najprostsza z dostępnych. W XXI wieku korzystanie z internetu stało się codziennością, a jedną z najczęstszych czynności podejmowanych w nim jest wyszukiwanie firm, sklepów i wykonawców. Nie ma więc czasu do stracenia, własna Strona Internetowa to must have, jeśli chcesz docierać do nowych klientów!

Co zyskasz zamawiając stronę na dajsiezobaczyc.pl?

Strona działająca na każdym urządzeniu mobilnym

Każda z tworzonych przez nas witryn jest stroną responsywną. Oznacza to, że możliwe jest przeglądanie i korzystanie z niej nie tylko na komputerze, lecz także na tablecie i smartfonie. Elementy strony dopasują się wielkością i kształtem do ekranu wybranego urządzenia, a dzięki temu korzystanie z treści będzie łatwe i wygodne. Żadnego powiększania nieczytelnego tekstu, czy zbyt małych zdjęć produktów! Strony responsywne są niemal obowiązkowe, ponieważ aktualnie ponad 50 % wszystkich użytkowników internetu korzysta z niego właśnie za pomocą urządzeń mobilnych. 

Łatwy panel do zarządzania treścią

Strony wyposażamy w prosty i intuicyjny panel zarządzający, czyli taki, który można obsługiwać bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Przypomina on dobrze wszystkim znaną edycję dokumentu w programie Microsoft Word. Za pomocą panelu zarządzającego będziesz mieć możliwość dokonywania zmian na swojej stronie internetowej: dodawania nowych podstron, dodawania i edytowania artykułów czy zdjęć. Wszystko to wykonasz samodzielnie, w odpowiednim dla siebie czasie i miejscu.

Hosting i domena

Hosting, czyli dzierżawę przestrzeni w internecie oraz domenę, czyli unikalny adres internetowy dostaniesz od nas bez żadnych dodatkowych opłat! Wraz z własną stroną internetową otrzymasz od nas w cenie roczny hosting i domenę. Nie musisz się tym martwić, zwiększać budżet czy płacić za każdą z tych rzeczy osobno. Jeśli jednak posiadasz już te składniki to wykorzystamy ją do realizacji projektu.

Backup​​ – bezpieczna kopia Twojej strony

Jeśli skorzystamy z naszych serwerów nie musisz martwić się o swoje dane i materiały. Wykonujemy i zachowujemy kopię zapasową Twojej witryny, aby nigdy nie dać się zaskoczyć. Dzięki codziennej synchronizacji z serwerem zapasowym możemy przywrócić stronę do działania po nieoczekiwanych problemach. Szach mat technologio!

Optymalizacja SEO – łatwiejsze wyszukiwanie Twojej strony

Podczas tworzenia strony internetowej dbamy o jej prawidłową optymalizację pod kątem wyszukiwarek. To znaczy, że strona jest specjalnie pozycjonowana w taki sposób, by w łatwiejszy sposób można było znaleźć ją wyszukując konkretne hasło. Sprawia to również, że strona pojawia się wysoko na liście wyszukiwanych stron. Im wyżej Twoja strona pojawi się w Google, tym większa szansa, że właśnie do Ciebie trafi potencjalny klient. 

Copywriting – tworzenie dopasowanych tekstów

Posiadasz już tekst, który chciałbyś umieścić na swojej stronie, ale nie jesteś pewien, czy jest odpowiedni? Masz pomysł na artykuł, ale wolałbyś go jeszcze skonsultować? Pomożemy Ci w doborze odpowiednich tematów, słów kluczowych i zagadnień, które powinieneś poruszyć. Jeśli pisanie nie jest Twoją mocną stroną, możesz całkowicie zlecić je nam. Tworzymy opisy produktów, kategorii, całych podstron oraz artykuły na blog, także te specjalistyczne! Żadna dziedzina nie ma przed nami tajemnic.

Wsparcie posprzedażowe

Po stworzeniu i oddaniu Ci własnej strony internetowej nie pozostawiamy Cię bez pomocy. W razie potrzeb jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji i w zależności od problemu pomagamy w sposób darmowy lub płatny.

Zamów stronę internetową

WordPress - najlepsze rozwiązanie​

Co to jest WordPress?

WordPress, tłumacząc w prostych słowach, to oprogramowanie, które pozwala na stworzenie strony internetowej oraz system, który pozwala na zarządzanie treścią, znajdującą się na owej stronie. Dzięki temu oprogramowaniu można stworzyć prostą stronę internetową, rozbudowany blog, a za pomocą dodatkowych wtyczek nawet sklep internetowy! Założyć stronę na WordPressie może dosłownie każdy, aby jednak nadać jej odpowiedni kształt, stworzyć odpowiednie funkcje, spersonalizować wygląd i finalnie powołać ją do życia potrzeby jest Ci specjalista. Specjaliści, w tym przypadku my, stworzą WordPressa Twoich marzeń, dopasowanego dokładnie do Twoich potrzeb. Następnie nauczą Cię jego obsługi, bo mimo że WordPress jest bardzo intuicyjny, pierwszy kontakt może być stresujący.

WordPress.svg

Dlaczego właśnie WordPress?

Do korzystania z WordPressa zachęca naprawdę duża liczba zalet, dzięki którym oprogramowanie stało się jednym z wiodących w świecie internetu. Aż 35 % całości internetu zasilana jest właśnie przez WordPress! Z 1,3 miliarda istniejących stron www. aż 455,000,000 stworzonych jest na tym oprogramowaniu. A ze 100 najważniejszych stron www. na świecie niemal 15 % stanowią strony zbudowane na WordPressie. Te liczby mówią same za siebie: ilość stworzonych dzięki temu oprogramowaniu stron oraz ich popularność to najlepszy dowód na to, że Twoja strona również powinna zostać stworzona przez WordPress. 

Jakie zalety ma WordPress?

Jesteśmy jednak świadomi, że same liczby mogą Cię nie przekonać. Niech więc przekonają Cię kolejne zalety WordPressa. Od łatwości korzystania, przez niezliczone możliwości funkcji, aż do szerokiego wachlarza motywów i kolorów do wyboru. 

Intuicyjne i łatwe użytkowanie

Przede wszystkim oprogramowanie to jest niezwykle łatwe i intuicyjne w użytkowaniu. To znaczy, że poruszanie się na istniejącej już stronie nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, wykształcenia czy kursów. Nie musisz być programistą ani nawet doświadczonym podróżnikiem świata internetu. Jeśli tylko potrafisz obsłużyć Microsoft Word, z pewnością obsłużyć WordPress! Wystarczy, że raz lub dwa pokażemy Ci, gdzie znajdują się interesujące Cię funkcje, a następnym razem poprowadzi Cię intuicja. 

Popularność WordPressa

To także jedna z zalet. WordPress skupia wokół siebie liczną społeczność, która chętnie dzieli się poradami i wsparciem w zakresie prowadzenia własnej strony. Istnieją liczne fora, blogi i grupy poświęcone tej tematyce, gdzie zawsze można znaleźć kogoś chętnego do pomocy. Pamiętaj jednak, że jeśli szkoda Ci czasu i energii na WordPressowe zagadnienia, zawsze możesz skontaktować się z nami. Obiecujemy, że poświęcimy Ci tyle czasu i uwagi, ile będzie wymagać Twój problem. 

Mnogość wtyczek i motywów

Wtyczki, czyli dodatkowe opcje, które można dodać do podstawowej wersji strony WordPressa, potrafią niemal wszystko. Dzięki nim zmienisz funkcjonalność strony, dodasz nowe opcje lub zupełnie ją przebudujesz. Jest ich naprawdę wiele, wciąż powstają nowe, a spora część z nich jest darmowa. Oczywiście należy wiedzieć, w jaki sposób dodać je do swojej strony internetowej, ale gdy już tam są, są równie łatwe w obsłudze co cały WordPress. To samo tyczy się motywów, czyli wyglądu strony. Różnorodność szablonów oraz ich kolorów, kształtów i wzorów jest na tyle duża, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. 

Dlaczego warto założyć własną stronę internetową?

Mimo że w obecnych czasach mnogość różnorodnych aplikacji, gdzie można zaprezentować własną firmę jest wręcz powalająca, nie warto rezygnować z własnej strony internetowej. Przede wszystkim, żadna z aplikacji nie pozwoli na spersonalizowanie profilu marki i tym samym na podkreślenie najlepszych stron Twojego biznesu. Prezentując firmę za pomocą profilu w aplikacji jesteś tylko jednym z setek tysięcy przedsiębiorców, którzy dla postronnego użytkownika (który mógłby stać się Twoim potencjalnym klientem!) wyglądają po prostu tak samo. Własna strona internetowa pozwoli Ci się więc wyróżnić i nadać ostrości na najważniejsze punkty Twojej działalności. 

Dzięki stronie internetowej będziesz mógł stworzyć dokładnie taki wizerunek własnej firmy, jaki Ci się wymarzył. Żadne profile na social mediach Ci na to nie pozwolą ze względu na sztywne ramy i konkretny szablon, pod który tworzone są miliony takich samych kont. Na swojej stronie będziesz mógł dowolnie skonfigurować ilość i rodzaj zakładek, kategorii i produktów. Dopasujesz ilość i rozmiar tekstów, zdjęć czy nagrań wideo do własnych potrzeb. Skomponujesz osobistą paletę barw, sposób komunikacji z odbiorcami i wskażesz dokładne miejsce na ekranie, w którym chcesz to zrobić. Oczywiście istnieją pewne „wytyczne” co do układu strony, jednak posiadając własną, możesz, lecz wcale nie musisz się do nich dostosowywać. 

Pamiętaj także, że na własnej stronie znajdzie się nie tylko opis Twoich umiejętności czy zakres działalności. Umieścisz tam również dane, takie jak np. imię i nazwisko, lokalizację miejsca pracy, zdjęcia i opinie klientów, którzy już skorzystali z Twoich usług. To pozwoli Ci zbudować wiarygodność i sprawi, że zainteresowani chętniej będą ufać Twojej firmie. Z pewnością chociaż raz trafiłeś na firmę, która nie posiadała własnej strony – czy pomyślałeś o niej wtedy jako o „firmie krzak” i zrezygnowałeś z kontaktu? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to już wiesz, że własna strona internetowa jest dla Ciebie! 

    Telefon

    +48 693 241 273

    EMAIL

    mateusz@dajsiezobaczyc.pl

    Zadzwoń