Strony internetowe

Strona internetowa- Twoja wizytówka w Internecie

Obecni klienci coraz częściej przyjmują posiadanie strony internetowej przez firmę jako zupełną podstawę. Według danych GUS w 2016 roku 67% przedsiębiorstw posiadało własną witrynę prowadzoną w ramach działalności gospodarczej. Mają one bardzo duży wpływ na wizerunek firmy. Zdarzające się błędy na stronach działają negatywnie na ocenę firmy przez potencjalnych klientów co ma spory wpływ na wyniki finansowe. Nie popełnij tego błędu i stwórz świetnie wyglądającą, zoptymalizowaną i responsywną stronę internetową dla Twojego biznesu!

strona internetowa gumar24h laptop
strona internetowa fotolustro laptop

Dla kogo strona internetowa?

Dla WSZYSTKICH! Tworzymy strony internetowe dla firm i klientów indywidualnych. Pomożemy Ci zaprojektować stronę, która podbije serca Twoich klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży SEO, możesz liczyć na stronę spełniającą najnowsze wymagania wyszukiwarki Google, co napewno w przyszłości przełoży się na widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce. Nasze strony bardzo łatwo się pozycjonują i dzięki temu Klienci zauważą Twoją firmę, gdy będą szukać usług które oferujesz.

Napisz lub zadzwoń i zamów stronę www

Zobacz nasze wybrane realizacje stron www:

Co otrzymujesz zamawiając stronę internetową?

responsywne strony internetowe

Strona działająca na każdym urządzeniu​

Witryny internetowe, które wykonuje są responsywne. Nie jest ważne czy klient korzysta z komputera, tabletu czy smartfona. Na każdym z tych urządzeń przeglądanie treści będzie łatwe i wygodne. Elementy na stronie dopasowują się do wielkości ekranu przez co nie jest konieczne powiększanie nieczytelnych tekstów

krótka umowa adwords

Łatwy panel do zarządzania treścią​​

Otrzymujesz prosty i intuicyjny panel, za pomocą którego masz możliwość dokonywania zmian na swojej stronie. Wszystko to przypomina edycję dokumentu w programie Word. 
Dodawanie nowych podstron, edycja artykułu czy zdjęć nie będą dla Ciebie problemem nawet bez zaawansowanej wiedzy informatycznej

dobre opinie

Wsparcie posprzedażowe

Tworząc Twoją stronę nie zostawiam Cię bez pomocy. W razie problemów z obsługą przez cały miesiąc po wykonaniu usługi jestem do Twojej dyspozycji. Po tym okresie w przypadku problemów również pomagam je rozwiązać.

Dodatkowo na stronie znajdziesz poradniki, które pomogą Ci w podstawowych czynnościach!

serwer ikonka

Hosting i domena

Nie masz dodatkowych opłat! W cenie wykonania strony zawarta jest również roczna domena oraz hosting. Jeśli już taki posiadasz to pomniejsze koszt wykonania usługi.

bezpieczne strony internetowe

Backup​

Dodatkową usługą jest również wykonanie i utrzymywanie kopii zapasowej Twojej witryny. Codzienna synchronizacja z serwerem zapasowym pozwala na przywrócenie strony po nieoczekiwanych problemach

Optymalizacja​

Podczas wykonywania strony internetowej dbam o jej prawidłową optymalizację pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu w łatwiejszy sposób można awansować w wynikach

Co jeszcze musisz wiedzieć o stronach internetowych?

Dzień bez strony internetowej jest dniem straconym dla Twojego biznesu. Codziennie miliony polaków poszukują produktów i usług za pomocą wyszukiwarki. Obecni klienci nie mają zaufania do firm, które nie posiadają własnej witryny. Stworzymy Twoją stronę internetową, dzięki której zrobisz wrażenie na odwiedzających. Dzięki niej łatwo skłonisz do zakupu lub współpracy oraz zaprezentujesz swój profesjonalizm. Będziesz mógł zaprezentować swoje usługi, pochwalić się portfolio czy namówić potencjalnych kontrahentów do kontaktu,

WordPress- najlepsze rozwiązanie

logo wordpress białe

Strony internetowe tworzę w oparciu o najpopularniejszy na świecie system WordPress, który posiada szereg zalet.

wordpress prosta obsługa stron www

WordPress nastawiony jest na ciągły rozwój. Dzięki temu istnieje mnogość opcji, dodatków i rozszerzeń przez co praktycznie nic nie ogranicza naszych możliwości.

krótka umowa adwords

Strony internetowe na WordPressie posiadają prawie nieograniczoną ilość szablonów, które można dopasować pod swoje potrzeby.

strony firmowe

Bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Trudny do złamania kod, hasła oraz możliwość tworzenia kopii zapasowych sprawia, że możemy spać spokojnie.

strony www ikonka raporty

WordPress jest bardzo elastyczny. Za jego pomocą możliwe jest stworzenie prostej wizytówki firmowej, ale również rozbudowanej witryny korporacyjnej czy małego sklepu internetowego.

Nie czekaj i DAJ SIĘ ZOBACZYĆ!

Znajdziesz nas pod poniższymi zapytaniami

strony internetowe

witryny internetowe

strony www

strony internetowe dla firm

strony internetowe Faktura VAT

wizytówki internetowe dla Firm

    Telefon

    +48 693 241 273

    EMAIL

    mateusz@dajsiezobaczyc.pl

    Zadzwoń